Til forsiden

Fotball-EM

Se Fotball-EM hos TV 2

TV 2 viser EM i fotball for herrer sommeren 2024. Kampene fordeles mellom NRK og TV 2. Alle kampene TV 2 viser kan ses både på TV 2 Direkte og TV 2 Play.

Vi oppdaterer denne siden etter hvert som det nærmer seg avspark.

Tekniske spørsmål

Du kan se Fotball-EM på TV 2 Play i hele EU og EØS.

Det er ikke mulig å se på TV 2 Play utenfor dette området ved brukt av VPN.

Last ned TV 2 Sport-appen for sportsnyheter og mye mer

Hvor spilles kampene?

Kampene fordeles mellom NRK og TV 2. Under kan du se hvor du ser de ulike kampene.

Gruppe A: Tyskland – Skottland – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe A: Ungarn – Sveits – kl. 15.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe B: Spania – Kroatia – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe B: Italia – Albania – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe D: Polen – Nederland – kl. 15.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe C: Slovenia – Danmark – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe C: Serbia – England – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe E: Romania – Ukraina – kl. 15.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe E: Belgia – Slovakia – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe D: Østerrike - Frankrike – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe F: Tyrkia – Georgia – kl. 18.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe F: Portugal – Tsjekkia – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe B: Kroatia – Albania – kl. 15.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe A: Tyskland – Ungarn – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe A: Skottland – Sveits – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe C: Slovenia – Serbia – 15.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe C: Danmark – England – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe B: Spania – Italia – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe E: Slovakia – Ukraina – kl. 15.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe D: Polen - Østerrike - kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe D: Nederland – Frankrike – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe F: Georgia – Tsjekkia – kl. 15.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe F: Tyrkia – Portugal – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe E: Belgia – Romania – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe A: Sveits – Tyskland – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe A: Skottland – Ungarn – kl. 21.00 på NRK2 og i NRK TV.

Gruppe B: Albania – Spania – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Sport 1.

Gruppe B: Kroatia – Italia – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe D: Nederland - Østerrike - kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe D: Frankrike – Polen – 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Gruppe C: England – Slovenia – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe C: Danmark – Serbia – kl. 21.00 på NRK2 og i NRK TV.

Gruppe E: Ukraina – Belgia – kl. 18.00 på NRK1 og i NRK TV.

Gruppe E: Slovakia – Romania – kl. 18.00 på NRK2 og i NRK TV.

Gruppe F: Tsjekkia – Tyrkia – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Sport 1.

Gruppe F: Georgia – Portugal – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Åttedelsfinale: 2A – 2B – kl. 18.00 på NRK1 og i NRK TV.

Åttedelsfinale: 1A – 2C – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Åttedelsfinale: 1C – 3DEF – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Åttedelsfinale: 1B – 3ADEF – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Åttedelsfinale: 2D – 2E – kl. 18.00 på NRK1 og i NRK TV.

Åttedelsfinale: 1F – 3ABC – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Åttedelsfinale: 1E – 3ABCD – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Åttedelsfinale: 1D – 2F – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Kvartfinale: XXX – XXX – kl. 18.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Kvartfinale: XXX – XXX kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.

Kvartfinale: XXX – XXX – kl. 18.00 - NRK1 og i NRK TV.

Kvartfinale: XXX – XXX – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Semifinale: XXX – XXX – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Semifinale: XXX – XXX – kl. 21.00 på TV 2 Play og TV 2 Direkte.

Finale: XXX – XXX – kl. 21.00 på NRK1 og i NRK TV.